Меню

Кращі кредитори

  1. Dinero
  2. Ваша Готівочка
  3. Быстрозайм
  4. Cashinsky
  5. Forza credit
  6. Money4you
  7. Є-Гроші
  8. Качай Гроші
  9. E-Cash
  10. УкрПозика
  11. Credit7
  12. MyWallet
  13. Sloncredit
  14. Gofingo
  15. Ccloan
  16. CreditKasa
  17. Moneyveo
  18. CashBerry
  19. ШвидкоГроші
  20. Miloan
  21. Alex credit
  22. kf.ua
  23. Credit plus
  24. My Credit
  25. SOS Credit
  26. Євро Гроші

Що таке мікрокредитування?

3 +1 -1
Каміла М. запитав 5 років назад

На днях планувала позичити гроші у знайомої. В неї потрібної суми не виявилося, але вона порадила звернутися до сервісів мікрокредитування. Так склалося, що я ніколи не користувалася послугами мікрофінансових організацій. Маю декілька питань. З чого потрібно почати оформлення займу? Чи можуть онлайн позику отримати ті, хто працює неофіційно? До яких МФО краще звернутися?

1 відповідь
3 +1 -1
Найкраща відповідь
Кредитна ПідтримкаКредитна Підтримка відповів 5 років назад

Мікрокредитування – це надання грошової позики на невелику суму і на короткий проміжок часу. Подібну послугу пропонують приватні фінансові компанії, тому дані організації залишають за собою право обирати рівень фінансового ризику. Цим пояснюється спрощена система, що дозволяє швидко отримати кредит у найкоротші терміни. Мікрокредит можна взяти на тиждень, місяць або кілька днів і погашати щотижня або ж протягом місяця. Зазвичай сума мікрокредиту становить від 100 до 10 000 грн.
Для того, щоб оформити займ онлайн потрібно мати український паспорт і картку вітчизняного банку (на яку надійдуть гроші). За рівнем безпеки фінансова угода з МФО є такою ж надійною, як і послуги звичайних банків. Переважна більшість мікрофінансових організацій працює онлайн, а заявки розглядаються дуже швидко. Це економить час клієнта, позбавляючи від черг і підписання нескінченної кількості документів. Компанії, що займаються мікрокредитуванням, пропонують більш лояльні умови для позичальників без кредитної історії (або з зіпсованою кредитною історією). Онлайн займи видаються людям без офіційного місця роботи, студентам, матусям у декреті та пенсіонерам. Банки неохоче надають кредити подібним клієнтам, посилаючись на їх некомпетентність і ненадійність. Крім того, за допомогою мікропозик можна виправити свою проблемну кредитну історію. МФО відправляють звіти в бюро кредитних історій. Тому після пари вчасно сплачених мікропозик, цілком можна розраховувати і на отримання значного банківського займу. Позичальник надає мінімальний пакет документів. При оформленні заявки клієнту не потрібно інформувати співробітників МФО про свій матеріальний стан, тому отримати швидку фінансову допомогу можуть громадяни з різним соціальним статусом і фінансовим становищем. Максимальний термін розгляду заяви та отримання грошей може зайняти не більше 10-30 хвилин.
Звичайно, у мікрокредитів є і недолік – висока процентна ставка. Вона обчислюється не в річному еквіваленті (як в банку), а в щоденному. В основному, це 1,5-2,5% на день. Діяльність мікрофінансових організацій – це досить високі фінансові ризики, тому подібні ставки цілком обґрунтовані. Процес отримання мікропозик максимально спрощений. Для он-лайн реєстрації необхідно надати скан-копію паспорта або ІПН (в окремих випадках – просто ввести їх реквізити) і відповісти на кілька простих запитань. Сьогодні на українському ринку працює кілька десятків МФО, що надає широкі можливості для швидкого отримання займу. При виборі мікрофінансової організації рекомендуємо звернути увагу на її репутацію і відгуки клієнтів, на розмір відсоткової ставки і умови оформлення позики.
Кошти можуть бути видані готівкою в офісі компанії або перераховані на банківську карту. Погашати кредити можна будь-яким зручним для них способом – в банку, через особистий кабінет або термінал.
Сьогодні в Україні саме онлайн кредити набирають популярність завдяки лояльності умов і доступності, чого не можуть надати звичайні банки.

Ваша відповідь